Telif Hakları Bildirimi

March 28, 2020

TELİF BİLDİRİMİ
© Tüm hakları saklıdır

Burak Seyman Telif Bildirimi

burakseyman.com yöneticilerinden önceden yazılı izin alınmaksızın; bu site ve bu sitenin içeriği kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz. Bu sitede görüntülenen içeriği değiştirmek kesinlikle yasaktır.

 

burakseyman.com üzerinde yayımlanan tüm yazılı ve görsel içerik, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu‘nun ilgili hükümleri ve uluslararası DMCA  lisansı kapsamında korunmaktadır.

Burak Seyman DMCA - Digital Millenium Copyright Act

 

 

İletişim

burakseyman.com sitesi üzerinde yayımlanmış içerik üzerindeki telif hakları ile ilgili her türlü istek ve görüşlerinizi merhaba@burakseyman.com adresinden bize iletebilirsiniz.

 

 

 

Burak Seyman tarafından yazılmıştır.

Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Kısa süren avukatlık macerasının ardından e-ihracat fırsatını değerlendirmek için Amazon’da satışa başladım. Kendi markamın ürünleriyle ABD’de 6.000’den fazla satış gerçekleştirdim, globalde ondan fazla ülkeye ulaştım. Şu anda bir yandan kendi markamı büyütüp ürünlerimi artırırken bir yandan da edindiğim tecrübeleri şirketlerle paylaşarak danışmanlık hizmetleri sunuyorum.

Benzer Yazılar

Amazon’da Satış Maceram ve Girişimcilere Tavsiyelerim

Amazon’da Satış Maceram ve Girişimcilere Tavsiyelerim

Bugün Amazon'daki ilk satışımın üçüncü yıl dönümü. Kendi markamı ve ürünlerimi oluşturarak geçirdiğim son 3 yılda inişli çıkışlı birçok gün geçirdim. Çoğu zaman güzel geçti ama bazı zamanlar da zordu. Aşağıdaki tweete gelen tepkilerden aldığım ilhamla kendi hikayemden...

read more
Yolculukta Oyun Oynamak Yerine…

Yolculukta Oyun Oynamak Yerine…

Toplu taşımada fazlaca vakit harcayan biriyim. Yalnızca yüksek lisans dersine gitmek istediğimde dahi üç vasıta değiştirerek yaklaşık 1 saatlik vaktimi harcıyorum. Bir de dönmek için, aynı şekilde… Yani haftanın en azından 3-4 günü ikişer saatimi feda ediyorum....

read more

Yeni yazı yayımlandığında

0 Comments